محصولات (ادامه)


PAYamPAY

 4-نرم افزار پیام پی ( پیام داینینگ و ...)

 نرم افزار پیام پی، نرم افزاری است که جهت مدیریت پرداخت و دریافت الکترونیکی طراحی و پیاده سازی شده است. در راستای یکپارچه سازی خدمات ارائه شده به سازمانها، با استفاده از نرم افزار پیام پی، سیستمهای مختلفی تهیه شده که با کمک آنها می توان پرداخت و دریافت الکترونیکی را در قسمتهای مختلفی چون تعاونی ها( شهرداری اصفهان و مراکز خدماتی وابسته به آن) استخر، رستوران، بهداری و ... در اختیار داشت. سامانه پیام داینینگ، نمونه ای از این سیستم هاست.

این شرکت همچنین، اقدام به تولید تجهیزات و دستگاه های مرتبط با این سامانه کرده است که هم اکنون در بسیاری از مراکز از جمله دانشگاه صنعتی  اصفهان در حال استفاده است. در ادامه ، با تعدادی از این دستگاه ها آشنا خواهید شد. 


RFID

6- RFID

محصولات RFID ما از تنوع فراوانی برخوردار است و در آنها از ابتکارات و اختراعات مخصوص این شرکت استفاده شده است. این محصولات شامل Self Check in/out ، Drop Box ، RFID GateWay ، RFID POS می باشد. با استفاده از این محصولات می توان برای کتابخانه ها راه حل ترکیبی با سیستمهای مغناطیسی جهت امنیت بیشتر و دسترسی راحت تر ایجاد نمود.برای آشنایی بیشتر اینجا را کلیک کنید


ادامه ...


IVR

 7- IVR

راه حل پیشرفته این شرکت برای VOIP امکان استفاده از IVR/PBX را در گردشکار روزانه سازمان فراهم می آورد. سیستم پیشرفته تبدیل متن به گفتار بکار رفته در این سیستم باعث می شود تا بتوان اطلاع رسانی مناسبی در هر سطحی انجام داد.

ادامه... 

 

 

 

صفحه 1 2


تمام حقوق این اثر برای شرکت مهندسی ارتباطات پیام مشرق و نرم افزار کتابخانه 2.0 ثنا محفوظ می باشد.